“Luua pulmafotosid, millest Sa ei osanud unistadagi”

Teie pulmapäev...

...on peagi käes! :) Palun lugege soovitusi & täitke vorm


Juuksur ja make-up

Ettevalmistuseks sobivad kõige paremini avarad ja suurte akendega ruumid. Juuksurisalongid on sageli tehisvalgustusega ja üsna kitsad, nii et soovitav on kutsuda meigikunstnik ning juuksur koju, hotelli või pulmakohta.

Lisaks on hea lasta meigikunstikul üle vaadata õlad ja kael, et nahatooni ühtlustada, ning ei tasu unustada, et pulmapäeval kulub pisut puudrit ka peigmehele.

Tasub juba varakult ette mõelda, kas tahaksite, et hommik oleks rahulik ja vaikne aeg paari lähedasema inimesega või oleks see hoopis energiline aeg, tuba täis rõõmsaid pruutneitsisid või peiupoisse.

 

ettevalmistused-pulmas.jpg

pulmafoto-kadriorus.jpg

Varuge pildistamiseks aega

Peamist fotosessiooni on lihtsam teha enne tseremooniat, sest sel juhul ei pea külalised samal ajal ootama. Kogemus näitab, et väga tihti võib meik, juuksur või mõni muu tegevus minna kauem kui algselt planeeritud. Kindlasti tuleks arvestada ajagraafikusse sisse transpordi- ja varuaeg. Peamiseks fotosessiooniks tasuks seega jätta vähemalt 2,5 h. 

Juba varakult korraliku varuga aega planeerides ei lähe pulmapäeval liigseks kiirustamiseks ning saab kindlasti parema tulemuse.


Ole nutikam

Kui soovite, et külalised tseremoonia ajal iga hinna eest oma nutiseadmetega pildistada ei üritaks, vaid hoopis naudiksid hetke, siis tuleks seda enne tseremoonia algust neile kindlasti teada anda. Selle teadaande saab enne algust teha õhtujuht või tseremooniameister.

Fotograafi jaoks on eriti oluline, et ükski külaline ei tuleks tseremoonia ajal pruutpaari kõrvale neid pildistama, sest sel juhul on fotograafil väga keeruline pilti teha. Kindlasti jääb ka rohkem külaliste nägusid pildile, kui need ei ole kaetud suurte telefonide või iPadidega.

Üha enam paare otsustavad isegi täielikult unplugged pulma kasuks, et külalised saaksid keskenduda peole, mitte vaevelda nutimaailma sõltuvustes.

unplugged-pulmad.jpg

fotosessiooni-kohad

Fotosessiooni kohad

Fotograafias on kõige olulisem valgus. See tähendab, et teie fotograaf proovib alati leida kõige ilusama valgusega kohti ja suur enamus fotosid sünnib hetkes tekkivast inspiratsioonist. Sellele vaatama oleks hea mõned kohtade ideed enne valmis mõelda.

Mõelge, mis oleks teie jaoks ilusad, isiklike tähendustega või lihtsalt väga lahedad kohad, kus tahaksite fotosid pulmapäeva fotosessiooni ajal luua. Kohtumisel saame täpsema marsruudi paika panna.


Valgusta pidu

Valgus on hea! Eelistatud on seinade valgustamine, nt kollase, punase, roosa või sinise valgusega, roheline ei ole hea. Palju ilusam on valida 1-2 peamist tooni, mitte kõiki korraga. 

Samuti annavad palju juurde tulukesed või küünlad, sest need loovad eriliselt romantilise õhkkonna ja lisavad fotode taustadele ilusaid bokeh efekte.

Kui pidu toimub väljas, tähtede all, siis jätavad väga kauni mulje rippuvad tuled, mis aitavad anda fotodele mõnusa sooja tooni.

pulmad-ruhe-restoranis.jpg

grupifoto-pulmas.jpg

Grupifotod

Teie perekond ja sõbrad soovivad pulmas igal juhul teiega koos pilti teha. Sellepärast on kõige mõistlikum planeerida selleks eraldi aeg, mil külalised saavad gruppide kaupa järjest pildile tulla. Näiteks 90 külalisega kulub keskmiselt umbes 40 minutit grupifotode tegemiseks.

Suurt grupipilti on enamasti hea teha kohe pärast tseremooniat õnnitlemise järel, kuna siis on kogu rahvas juba koos.


Tegijatele koht lauas

Fotograaf vajab energiat. Energiat saab toidust. Toitke oma fotograafi! Kui bändimehed soovivad enamasti süüa eraldi ruumis, siis fotograafi võiksite kindlasti panna istuma koos külalistega. See võimaldab tal alati toimuvaga kaasas olla  ning teie tähtsaid hetki mitte maha magada. 

toida-fotograafi.jpg

jaga-fotosid.jpg

Fotode jagamine

Koos meeskonnaga tahame olla kindlad, et teie pulmafotod näeksid välja suurepärased. Seepärast me töötleme ja valmistame hoolikalt ette iga foto eraldi ning nad valmivad kümne nädala jooksul pärast pulma. Selleks ajaks saab valmis salasõnaga kaitstud galerii internetis, mille kaudu saate vaadata enda fotosid ja jagada neid lähedastega.

Saadan peol (enamasti õhtusöögi ajal) ringi ühe iPadi, kuhu külalised saavad jätta oma e-maili, mille abil saan nad valmivasse pulmagaleriisse ära registreerida. Kui teie olete fotod esimesena üle vaadanud, avan galerii külalistele, kes saavad sealt samuti fotosid näha ja tellida.

Saadan teile enamasti päev või paar pärast pulma mõned teaser-fotod. See teeb ülejäänud fotode ootamise lihtsamaks (või siis mitte, hehe). Lisaks postitan teile Smartpostiga mälupulga kõigi täisresolutsioonis failidega.


Albumid

Kasutades parimat trükikvaliteeti ja materjale, tahame teile disanida pulmafoto albumi, mis hoiaks teie mälestused kaitstud ja elavad. Need fotoraamatud on mõeldud kestma mitte ainult teie eluaja, vaid ka teie lastelastele tulevikus vaatamiseks. Saan teile jagada PDF-i, kus on täpsemalt kirjas, milliseid albumeid me pakume.

Kui olete pärast pulma enda jaoks leidnud sobiva variandi, siis saame disainida albumi kujunduse. Seejärel saate selle internetis üle vaadata ja soovi korral oma muudatusi pakkuda. Pärast seda saadame albumi trükki, et teie mälestused pulmapäevast leiaksid endale ilusa uue kodu.

albumid-rosenvald-photography.jpg

naudi-pulmapäeva.jpg

Naudi!

Kui pulmapäev on käes, on aeg seda nautida! Pole mõtet muretseda selle lauakaunistuse pärast, mis pidi olema sinine, aga on helesinine. Külalised on rõõmsad, et neid üldse pulma kutsuti.

Ärge laske ilmal, ajakava nihkumisel või ükskõik millisel muul pisiasjal ennast häirida, vaid olge avatud meelega, keskenduge teineteisele ja tähistage ühte ilusaimat päeva oma elus! See jääb ka pildil näha.


Teie pulma info

Palun täitke see vorm enne kohtumist väikse eeltööna